Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Співробітництво ПРООН шукає «регіональних лідерів порозуміння»

ПРООН шукає «регіональних лідерів порозуміння»

Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) та Міжнародний центр перспективних досліджень запрошують громадських активістів та людей доброї волі до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA.

Метою проекту є  зменшення поляризації суспільних настроїв в Україні та посилення діалогу серед різних соціальних груп на національному та локальному рівнях.

Детальніше про кампанію можна дізнатися тут.

Місією Регіональної лідерської програми є просування цінностей взаємоповаги та порозуміння в Україні, а також підтримка Цілей сталого розвитку.

Нагадаємо, в рамках реалізації Цілей сталого розвитку в Україні за підтримки Мінрегіону з 1 жовтня 2018 року здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (далі – Проект), що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Цей Проект, що спрямований на підтримку реформ в сфері житлово-комунального господарства, надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформувати населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі. Комунальне підприємство «Херсонська енергосервісна компанія» - регіональний партнер у реалізації цього проекту на Херсонщині.

У рамках проекту планується проведення консультацій та тренінгів, а в кожному регіоні відкриються офіси. Ключові напрями проекту ЄС\ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES)», який буде реалізовуватися протягом наступних двох років: стимулювання та підтримка у створенні ОСББ; допомога ОСББ у реалізації заходів з енергоефективності та взаємодії з Фондом енергоефективності.

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають проект HOUSES щоб стимулювати та підтримати створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України.

Волонтери, які пройдуть відбір і будуть залучені до співпраці в рамках Комунікаційної кампанії з просування толерантності в Україні #RespectUA.  , отримають статус «регіональних лідерів порозуміння» і долучяться до офіційної волонтерської команди ПРООН в Україні.

Завданням Регіональної лідерської програми є налагодження взаємодії між посланцями толерантності національного рівня та лідерами порозуміння регіональної мережі, що дозволить забезпечити ефективну комунікацію щодо поваги до прав і свобод людини, цінностей соціальної єдності та полілогу в регіонах України.  

Програма регіонального лідерства передбачає проведення низки мистецьких, літературних та спортивних акцій в рамках регіональної мережі задля залучення до дискусії якомога ширшого кола людей із різних соціальних груп.

Лідерство порозуміння – це шлях ваших можливостей!

У команді для вас стануть доступними:

залученість до комунікаційної кампанії з підтримки толерантності в Україні #RespectUA;

підтримка Ваших ініціатив із просування цінностей толерантності на регіональному та національному рівнях;

можливість проходження тренінгу в Києві за участі експертів та посланців толерантності ПРООН в Україні, які стануть менторами для регіональних лідерів порозуміння;

участь у заходах проекту (дискусіях, лекціях, воркшопах тощо);

знайомство і можливості для співпраці з лідерами думок та відомими українцями, які є посланцями толерантності ПРООН в Україні;

можливість росту в рамках регіональної мережі активістів ПРООН в Україні.

Відгукніться, якщо ви:

Цікавитеся діяльністю ПРООН в Україні;

поділяєте цінності взаємоповаги, інклюзивного діалогу, підтримуєте боротьбу з дискримінацією за расовою приналежністю, віком, станом здоров’я тощо;

захоплюєтеся соціально важливими темами і проектами, що, зокрема, стосуються прав людини, боротьби з дискримінацією, просування цінностей взаємоповаги.

Для того, щоб стати регіональним лідером порозуміння, надішліть резюме та/або лист у довільній формі, в якому вкажіть, чому ви зацікавлені в тому, щоб стати регіональним лідером порозуміння ПРООН в Україні.

Станьте лідерами порозуміння! Долучіться до змін вже сьогодні!

Надсилайте резюме та листи на адресу: office@icps.com.ua.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером: (068) 831 94 69.

Календар новин
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031