Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Про нас Візія і місія

Метою створення Підприємства є здійснення господарської діяльності, спрямованої на енергозбереження, енергоефіктивність і використання джерел енергії та зниження екологічного навантаження на навколишнє середовище на основі сучасних досягнень у галузі енергетики та високих технологій.

Підприємство створене для отримання прибутку шляхом здійснення підприємницької діяльності.

  Предметом господарської діяльності Підприємства є:

- Розробка, погодження та впровадження муніципальних енергетичних та енергозберігаючих заходів міста Херсона.

- Енергетичне планування та здійснення заходів з енергозбереження, сприяння раціональному використанню природних ресурсів та захисту навколишнього середовища.

- Розробка та впровадження  місцевої системи економічного стимулювання енергозбереження.

- Розробка, впровадження та контроль за механізмами використання коштів, які заощаджено за рахунок скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів і води, спрямованих на реалізацію нових енергозберігаючих заходів.

- Розробка та здійснення програм реконструкції та модернізації підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів комунальної власності та житлового фонду, спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання.

- Розробка програм, проектів і бізнес-планів у сфері енергозбереження  та використання поновлюваних джерел енергії для юридичних осіб, незалежно від форм власності, та фізичних осіб - підприємців.

- Операції, пов'язані із залученням коштів з місцевого бюджету на умовах повернення, платності та строковості, в результаті яких з'являються зобов'язання перед місцевим бюджетом, та операції, пов'язані з поверненням цих коштів до бюджету.

- Проведення енергетичних обстежень (енергетичного аудиту) виконання експертиз з енергозбереження будівель (споруд, обладнання тощо), у тому числі і новобудов, незалежно від форм власності.

- Виготовлення, зберігання та оновлення енергетичних паспортів  об’єктів комунальної та інших форм власності, а також житлового фонду.

- Видача довідок і копій енергетичних паспортів та звітів енергетичних обстежень (енергетичних аудитів) юридичним та фізичним особам.

- Впровадження стаціонарних і мобільних систем моніторингу споживання енергетичних ресурсів.

- Закупівля, доставка, монтаж та введення в експлуатацію енергоефективного обладнання та матеріалів.

- Оснащення підприємств житлово-комунального господарства та житлового фонду сучасними засобами обліку, контролю та управління використанням паливно-енергетичних ресурсів і води відповідно до вимог чинного законодавства.

-   Інноваційна та інвестиційна діяльність.

- Забезпечення управління і супроводу інноваційних та інвестиційних проектів.

- Розробка проектної, технічної та проектно-кошторисної документації на будівництво, капітальний та поточний ремонт, технічне переобладнання систем газопостачання, об'єктів екологічного призначення, вузлів обліку енергоресурсів та теплової енергії, мереж та систем теплопостачання, включаючи розробку схем теплопостачання населених пунктів.

- Виконання інжинірингових робіт на теплогенеруючих, теплоспоживаючих об'єктах та системах, котельних установках, об'єктах екологічного призначення.

- Виконання функцій генерального підрядника або замовника при будівництві, капітальному та поточному ремонті, технічному переобладнанні котельних установок, включаючи локальні джерела тепла, дахові, пересувні та мобільні котельні. 

- Виконання функцій генерального підрядника або замовника при будівництві, капітальному та поточному ремонті, технічному переобладнанні котельних установок (включаючи локальні джерела тепла, дахові, пересувні та мобільні котельні) та об'єктів екологічного призначення, обліку теплоресурсів та теплової енергії.

- Надання маркетингових, посередницьких, юридичних та інших консультаційних та інформаційних послуг на комерційній основі.

- Надання консалтингових послуг з питань енергозбереження та використання поновлюваних джерел енергії.

- Підготовка та перепідготовка кадрів, безпосередньо пов’язаних з реалізацією енергозберігаючих заходів.

- Розробка методичних посібників у сфері енергоефективності.

- Організація та проведення виставок, семінарів, конференцій, рекламних кампаній з метою впровадження новітніх схем у системі енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

- Оптова та роздрібна торгівля.

- Посередницькі операції (на підставі комісійних, агентських договорів, договорів доручення та інших).

- Організація виробництва устаткування і матеріалів у сфері енергозбереження та використання поновлюваних джерел енергії.

- Надання послуг з видобутку та постачання енергоресурсів з використанням альтернативних джерел енергії.

- Надання послуг із обслуговування та утримання об'єктів енергогенерації і енергопостачання, виконання ремонтних, налагоджувальних та експлуатаційних робіт.

- Здійснення інших видів господарської діяльності.

Календар новин
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031