Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Новини Директор КП «Херсонська енергосервісна компанія» Лариса Леонова пройшла атестацію у Національному агентстві з питань енергозбереження Республіки Польща у рамках навчального проекту з енергоефективності та аудиту – E-ETAP
22.11.2019 12:27

Директор КП «Херсонська енергосервісна компанія» Лариса Леонова пройшла атестацію у Національному агентстві з питань енергозбереження Республіки Польща у рамках навчального проекту з енергоефективності та аудиту – E-ETAP

     

        Директор КП «Херсонська енергосервісна компанія» Лариса Леонова пройшла атестацію у Національному агентстві з питань енергозбереження Республіки Польща у рамках навчального проекту з енергоефективності та аудиту E-ETAP.
        Національне агентство з питань енергозбереження Республіки Польща (Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. - KAPE, www.kape.gov.pl) та Фонд збереження енергії (Fundacja Poszanowania Energii - FPE, fpe.org.pl) з головними офісами у Варшаві розпочали реалізацію проекту технічної допомоги в Україні під назвою: „E-ETAP” - Навчальний проект з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні, www.e-etap.com.ua.

       Набір на безкоштовне десятиденне навчання для кандидатів у тренери з енергетичного аудиту в будівництві, яке проводитиметься у Варшаві проводилося на підставі конкурсного відбору.

 Курси будуть проведені у трьох потоках трьома групами по 20 чоловік:

 1 група: 12 листопада - 22 листопада 2019 року
 2 група: 9 грудня - 20 грудня 2019 року
 3 група: 13 січня - 24 січня 2020 року

       В складі першої групи енергоаудитор, директор КП «Херсонська енергосервісна компанія» Лариса Леонова пройшла навчання в рамах курсу «Тренуй тренера» (далі Т-t-Т) та стала атестованим тренером проекту E-ETAP!

       Отже, з 12 листопада 2019 року в Яблонні поблизу Варшави, у палаці XVII століття, що належить Польській академії наук, розпочалась підготовка першої групи українських фахівців з енергетичного аудиту до складу якої за конкурсу була відібрана енергоаудитор, директор КП "ХЕСКО" Лариса Леонова. У навчанні взяли участь двадцять досвідчених аудиторів з будівельної галузі з усієї України, які готуються до ролі викладачів з енергоаудиту.

        У відкритті навчального курсу взяли участь: пан Збігнев Шпак - президент національної агенції з питань енергозбереження Республіки Польща (KAPE S.A)., керівник проекту E-ETAP пані Магдалена Марчінчик, KAPE S.A., голова наглядової ради Фонду енергоефективності України пан Анджей Райкевич, пан Даріуш Коц, керуючий директор KAPE S.A. та пані Агата Стахурська з Національного фонду охорони навколишнього природного середовища та управління водними ресурсами. 

       Під час 10-денного тренінгу група з України мала можливість ознайомитись із законодавством, фінансуванням, практикою та досвідом проведення енергетичного аудиту, пов'язаного з термомодернізацією будівель у Польщі. Викладали досвідчені працівники Національного агентства з питань енергозбереження Республіки Польща (Krajowa Agencja Poszanowania Energii) та Фонду збереження енергії (Fundacja Poszanowania Energii).

       Інтенсивні два тижні пройшли продуктивно. Протягом усього періоду перебування учасники дізналися низку корисної інформації, а найголовніше – отримали практичний досвід, і все це завдяки E-ETAP! Після закінчення навчального курсу в Польщі аудитори матимуть теоретичні та практичні знання, доповнені польським та європейським досвідом у галузі термомодернізації будівель, не тільки для того щоб виконувати енергетичні аудити високої якості відповідно до вимог законодавства України та технічних стандартів але також і для проведення навчальних курсів для енергоаудиторів в Україні в рамах другої фази проекту E-ETAP.

       Закінчилось навчання T-t-T у Варшаві екзаменом. Під час останнього кожен із учасників повинен був представити самостійно виконаний енергоаудит житлового багатоповерхового будинку. Після отримання позитивного результату учасники були призначені для участі у ФАЗІ II проекту E-ETAP в якості тренера.

       Позитивне складання екзамену ознаменувалось не лише отриманням відповідних сертифікатів про закінчення тренінгу. Організатори зробили подарунок-у святковій обстановці привітали учасників тренінгу келихом шампанського і після вручення сертифікатів  відбулася  святкова вечеря. На прийомі були присутні пан Збігнєв Шпак президент KAPE S.A., керівник проекту E-ETAP пані Магдалена Марчінчик, KAPE S.A., голова , пан Даріуш Коц, керуючий директор KAPE S.A. ,пані Агата Стахурська з Національного фонду охорони навколишнього природного середовища та управління водними ресурсами. 

       Учасники тренингу отримали ще однин приємний подарунок– безкоштовна річна ліцензія на програмне забезпечення Audytor OZC! Крім того, в подальшому, із групи 60 аудиторів-тренерів буде обрано шість фахівців, які будуть залучені до підготовки довідника для енергоаудиторів в Україні. Допомогу у розробці нових матеріалів також надаватимуть експерти KAPE та FPE і секретаріату проекту.

       В подальшому  у всіх регіонах України планується проведення 5-ти денних навчальних курсів з енергоаудиту за підтримки польских фахівців та участі  атестованих  у Польщі тренерів проекту E-ETAP (курс «Тренуй тренера»-Т-t-Т). 

     

    До зустрічі на Україні!!!

 

 

Календар новин
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031