Адреса: 73026, м. Херсон, пров. Пугачова, 5
Графік роботи: Пн-Пт 9.00-18.00,
перерва з 13.00 до 14.00
Тел: +38 (050) 927 2597
+38 (050) 393 3456
+38 (067) 297 0587
Факс: (0552) 456-444
E-mail: office@xesko.com.ua
Діяльність Проектування енергозберігаючого освітлення

Проектування енергозберігаючого освітлення

Щодня споживачами витрачається значна частина електроенергії безпосередньо на штучне освітлення приміщень. Економія витрати електрики на освітлення можлива, потрібно лише дотримуватися ряду загальноприйнятих правил.

Перш за все, необхідно  максимально ефективно використовувати природне сонячне освітлення, щоб уникнути застосування штучної ілюмінації у світлий час доби. Для цього радять фарбувати поверхні стін і стель у світлі колірні відтінки з метою збільшення відбивної здатності поверхонь. Крім цього чималу роль грає достатня кількість вікон в приміщенні та їх чистота, щоб вони могли максимально пропускати світловий потік.

Новітнім методом є застосування датчиків різноманітних типів, які здатні самостійно відкликатися на рух або інші дані для подачі електроенергії в світильники. За допомогою таких датчиків відбувається автоматичне керування увімкнення світильників при появі людини в зоні дії. Також за допомогою датчиків можна автоматизувати ввімкнення освітлення із настанням темряви на вулиці.

Наступним важливим моментом є застосування енергозберігаючих систем освітлення. До енергозберігаючих освітлювальних приладів належать численні галогенні, люмінесцентні і світлодіодні лампи та прилади.

Люмінесцентні прилади мають високий рівень світловіддачі по відношенню до споживання енергії. Серед переваг, у порівнянні з лампою розжарювання, можно виділити наступні:

  • Скорочення споживання енергії до 5 разів
  • Збільшена потужність світлового потоку 
  • Економічність сягає близько 80 відсотків.
  • Витрати на електроенергію скорочуються мінімум у три рази.
  • Уникнення зовнішнього перегріву ламп.
  • Широкий вибір колірного спектру ілюмінації.

Але термін служби люмінесцентних ламп помітно скорочується при частому включенні / виключенні світла, тому мінімальний час використання має становити від трьох годин. Також вони можуть вийти з ладу через перепади напруги, тому необхідно захищати їх стабілізатором напруги. Такі лампи вимагають спеціалізовану утилізацію через вміст ртуті.

Світлодіодні освітлювальні прилади являють собою поєднання декількох діодів в одному приладі. Якщо порівняти їх з люмінесцентними лампами, то показники економічності будуть перевищувати і економія електрики може досягати 90 відсотків (це приблизно в 12 разів більше, ніж у люмінесцентних лампах). Термін служби також значний, адже в порівнянні з лампами розжарювання перевищує показники в 8 разів. Ніякої шкоди здоров’ю людини вони не чинять, тому через свою економічність та високу світловіддачу такі прилади допомагають вирішити питання про енергозбереження на вуличному (ліхтарному) освітленні.

Галогенні лампи мають багато спільного з лампою розжарювання, яка встановлена ​​практично в кожному житловому будинку. Фактично вони є вдосконаленою версією ламп розжарювання. На сьогоднішній день існує широкий асортимент таких ламп, вони можуть бути вкритими алюмінієвим або інфрачервоним відбивачем, щоб зробити світловий потік спрямованим, тому дуже часто їх використовують при монтажі прихованого освітлення стелі або іншого специфічного освітлення в приміщенні.

Перевага даних виробів полягає у тому, що вони мають відносно високий термін експлуатації та підвищену механічну міцність і термостійкість, а також у невисокій вартості.

Календар новин
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031